Jdi na obsah Jdi na menu
 


27. 11. 2009

27. 11. 2009
Poslední dobou mě v noci budí noční můry, tohle se mi zdálo asi před týdnem, tak jsem si ten sen nechala vyložit:

Zdálo se mi, že jsem od Adama dostala velkýho živýho motýla, přilepenýho na takový tyčince, která přilínala k povrchům, takže jsem ho nosila na ruce a on mi uletěl a já ho honila a nemohla ho chytit, až jsem to nakonec vzdala a on sedal na stěnu v mém pokoji a tou tyčinkou tu zeď boural a začal na mě padat celý ten dům. Ještě si vybavuji, že v kuchyni byli Adamovi rodiče a ty to zasypávalo také. Pak jsem se raději probudila.

Mohlo by to mít nějakou souvislost s dost těžkým rozchodem, Adamovou žárlivost k Danovi a nutnost se odtěhovat (sice až po Novém Roce, ale je to trochu stresující)?


A tohle je odpověď:

Motýl znamená proměnu. Sama sis také podle intuice odpověděla, tzn., že dokážeš naslouchat. Takže poslouchej svůj vnitřní sluch, bude Ti napovídat správně. Mnohdy to není jednoduché, je třeba především věřit v sebe. Někomu to trvá déle (Adam), než se z něčeho vzpamatuje, aby mohl jít svou cestou dál. Zkus mu vnitřně pomoct, duchovně. Mysli na to, aby byl šťastný, spokojený, přej mu klid a vše dobré. Někdy to značně urychluje cestu dál. Ale je potřeba to dělat opravdově. Nic se nedá ošidit.

S motýlem souhlasím, ale s Adamem... Možná si dost věcí nedokážu připustit, ale tohle...stejně si to prostě nemyslím. Pro něj je těžký jen smířit se s tím, že jsem šťastná a není to jeho zásluhou, víc v tom nevidím.

A já...já jsem šťastná, protože jsem se od něj dokázala konečně odpoutat, začala jsem se těšit na dobu, kdy se odstěhuju, na novej domov... A i když se asi na dlouhou dobu nezbavím toho strachu, že jednou přijde doba, kdy takhle šťastná nebudu, všechno je tak, jak má být...